Aanvraagformulier.

Bel ons op 014 44 34 24

Mail naar info@amival.be

Amival is elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bereikbaar.
Tussen Kerstmis en Nieuwjaar zijn wij gesloten.

Ons team.

Jan Boeckx

Algemeen Directeur

jan.boeckx@amival.be

Tim Tilsley

Manager Communicatie & Verkoop

tim.tilsley@amival.be

Staf Van Erwegen

Business Unit Manager Grafisch

staf.vanerwegen@amival.be

Guido Van Nyen

Business Unit Manager Conditionering & Voeding

guido.vannyen@amival.be

Dirk Boons

Business Unit Manager Locatiewerken

dirk.boons@amival.be

Jos Bloemen

Business Unit Manager Healthcare a.i.

jos.bloemen@amival.be

Rudi Van den Bergh

Personeelsdirecteur

rudi.vandenbergh@amival.be

Katrien Boonen

Directeur Finance en IT

katrien.boonen@amival.be

Jos Bloemen

Hoofd Facilitair Management

jos.bloemen@amival.be

Jan Delvaux

Hoofd Kwaliteitsmanagement

jan.delvaux@amival.be

Vervoeg ons team.

Bekijk de vacatures

Onze locaties.

Amival 1.

Everdongenlaan 27
2300 Turnhout

Amival 2.

Tieblokkenlaan 4B
2300 Turnhout

Amival 3.

Tieblokkenlaan 4A
2300 Turnhout

Administratieve gegevens

BTW BE 0406.668.540 RPR Turnhout
IBAN BE51 7875 5032 9762

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter